فروش قفسه انبار | قفسه بندی انبار | قفسه راک| راک فلز | عوامل موثر در انتخاب و خرید قفسه انبار


خرید سیستم قفسه بندی انبار مناسب و متناسب با شرایط محیط سوله ، انبار و کالاهای مورد انبارش نیاز به در نظر گرفتن فاکتورهای متعددی دارد که عدم توجه به آنها باعث ضرر و زیان فراوانی خواهد شد. با توجه به اهمیت بسیار زیاد نوع قفسه انبار نصب شده در سوله و انبارهای صنعتی و خانگی و فروشگاه ها، اطلاع از این فاکتورها می تواند شرایط را برای انتخاب بهترین گزینه ها فراهم نماید. شرکت قفسه بندی راک فلز، تولید کننده و مجری انواع قفسه بندی انبار میباشد .در ادامه به مهمترین عوامل انتخاب قفسه انبار مناسب میپردازیم.

خرید قفسه انبار

 
خرید قفسه انبار متناسب با ابعاد و متراژ انبار:
یکی از مهم ترین و اصلی ترین مواردی که لازم است در فرآیند انتخاب قفسه انبار به آن توجه داشت، شرایط محیط نصب آنها می باشد. به عنوان مثال، اگر انبار صنعتی با محدودیت در فضا مواجه بوده و تعداد کالاهای آنها زیاد می باشد، بهتر است به دنبال قفسه هایی باشید که تا حد امکان فضاهای خالی و راهروها را حذف می کنند. از بهترین نمونه ها در این شرایط می توان به سیستم قفسه بندی راهرو باریک اشاره نمود.
 
دقت به نوع ، ایعاد ، شکل ظاهری و سایز کالای قابل ذخیره سازی:
از دیگر موارد مهم در این زمینه می توان به نوع کالا اشاره نمود که اهمیت بسیار زیادی در انتخاب قفسه های مختلف دارد. با توجه به تنوع بسیار زیاد در سیستم های قفسه بندی و تفاوت هایی که در ساختار آنها وجود دارد، لذا باید بتوانید گزینه هایی را انتخاب کنید که بیشترین سازگاری با با شکل و اندازه و ابعاد کالاها داشته باشند.به عنوان مثال، اگر به دنبال خرید سیستم قفسه بندی انبار برای کارخانجات تولید خودرو یا لاستیک ماشین می باشید، استفاده از پالت لاستیک می تواند گزینه مناسبی برای این منظور باشد. در مقابل، اگر برای کالاهایی که به صورت شاخه ای انبار میشوند، انتخاب قفسه بندی بازویی  یا شاخه ای انتخاب مناسبی خواهد بود.
 
میزان استحکام مورد نیاز جهت نگهداری کالاها:
بر اساس استانداردهای قفسه بندی انبار لازم است وزن کالاهای قرار گرفته بر روی ردیف ها و طبقات مختلف قفسه ها با مقاومت و استحکام سازه سازگار باشد. نوع متریال و فلزات استفاده شده برای بدنه و سایر قطعات نصب شده در بخش های مختلف سازه قفسه باید کیفیت خوبی داشته و خاصیت ارتجاعی و کشسانی آن در سطح استانداردی قرار گرفته باشد.علاوه بر مقاومت و استحکام در برابر وزن کالاها و شرایط محیط، سیستم های قفسه بندی انبار برای انبار خریداری کنید که تماس آنها با مواد خورنده و نم و رطوبت تاثیری بر کیفیت آنها نداشته باشد. عدم توجه به این مساله می تواند خسارت های زیادی را به همراه داشته باشد، چون سازه های زنگ زده در برابر ضربه مقاوم نبوده و امکان از هم پاشیدن آنها وجود دارد.
 
قابلیت انعطاف پذیری سیستم قفسه بندی انبار:
در سوله ها و انبار های صنعتی و فروشگاه ها و هایپرمارکت ها ممکن است نوع کالاها از نظر جنس و اندازه و ابعاد به مرور با تغییراتی مواجه باشد. با توجه به هزینه نسبتا زیادی که برای خرید سیستم قفسه بندی انبار لازم است پرداخت گردد، لذا بهترین انتخاب خرید قفسه های سازگار با شرایط مختلف می باشد. به عبارت دیگر، قفسه هایی را انتخاب کنید که ارتفاع طبقات و عمق ردیف ها قابل تغییر و تنظیم بر اساس نوع کالا باشد.از جمله نمونه های کاربردی در این زمینه می توان به قفسه بندی مشبک اشاره نمود که در انبارهای خانگی و مغازه ها و حتی بخش های صنعتی می توان از آنها استفاده نمود. ارتفاع این قفسه ها به آسانی قابل تنظیم بر اساس اندازه و ابعاد کالا بوده و بر حسب شرایط می توان تنظیمات را انجام داد.
 
خرید سیستم قفسه بندی انبار بر اساس ماشین آلات مورد استفاده در انبار:
به منظور آسان تر شدن جا به جایی کالاها و چیدمان آنها در ردیف ها و طبقات مختلف، از ماشین آلات صنعتی از قبیل لیفتراک و غیره استفاده میشود. توجه داشته باشید که قبل از خرید سیستم قفسه بندی انبار به نوع ماشین آلات در دسترس باید دقت نموده و بر همین اساس گزینه مناسب را خریداری کنید. به عنوان مثال، ممکن است به دلایل مختلف دسترسی به لیفتراک در انبار مورد نظر وجود نداشته باشد، در این شرایط باید گزینه هایی از قبیل قفسه پانل راک را خریداری کنید که چیدمان و جا به جایی کالاها توسط اپراتور انسانی انجام میشود.
 
توجه به ارتفاع انبار و در صورت نیاز استفاده حد اکثری از ارتفاع انبار:
یکی از مهم ترین دلایل برای قفسه بندی انبار، چیدمان کالاها در طبقات مختلف و استفاده بهینه از فضای کف تا سقف می باشد. اما نکته بسیار مهم این است که متناسب با ارتفاع انبار یا سوله باید بتوانید قفسه مناسب را انتخاب کنید. اگر سوله مورد نظر ارتفاع زیادی دارد، خرید قفسه بندی پالت راک ایده آل می باشد و می توانید حداکثر استفاده را از فضای انبار داشته باشید.
 
توجه به قابلیت نگهداری و تعمیر:
توجه به قابلیت تعمیر و در دسترس بودن قطعات جانبی استفاده شده در بخش های مختلف سازه از دیگر مواردی می باشد که لازم است در زمان خرید به آن توجه داشته باشید.
 
توجه به استانداردهای ایمنی انبار:
به منظور جلوگیری از خسارت های جانی و مالی، استانداردهای قفسه بندی انبار ارائه شده است که توجه به آنها در تمام محیط های صنعتی و فروشگاه ها و غیره الزامی می باشد. لذا بهتر است با در نظر گرفتن استانداردها و اصول ایمنی، نسبت به خرید سیستم قفسه بندی اقدام کنید.
 
دسترسی آسان به کالاهای انبار:
کالاهای قرار گرفته در قفسه های انبار از نظر نوع و جنس و تاریخ انقضا دارای ویژگی های متفاوتی می باشند. به همین دلیل لازم است در زمان انتخاب و خرید هر یک از قفسه ها به نحوه چیدمان و خروج کالاها توجه داشته باشید. به عنوان مثال، اگر کالاها دارای تاریخ انقضا می باشند، لذا انتخاب قفسه های پالت راک گزینه مناسبی نخواهد بود، چون سیستم چیدمان و خروج کالا در آنها LIFO می باشد. در مقابل، انتخاب سیستم قفسه بندی خودراهرو شرایط ایده آلی برای چیدمان و خروج این نوع کالاها را فراهم می کنند.
 
خرید سیستم قفسه بندی انبار دارای گارانتی:
همان طور که در متن فوق نیزبدان اشاره شد، کیفیت و جنس سازه ها و میزان مقاومت و استحکام آنها اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل آگاهانه ترین راهکار خرید این قفسه ها از مراکز معتبر می باشد که برای خدمات خود پشتیبانی و گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می دهند. شرکت قفسه بندی انبار راک فلز از جمله شرکت های با تجربه و سابقه درخشان در این زمینه می باشد که تولید قفسه های مختلف را با بهترین متریال در راستای خدمات خود قرار داده است. علاوه براین، تمام محصولات قابل ارائه در این مجموعه دارای گارانتی و تضمین کیفیت می باشند.

برچسب ها:

چرا قفسه بندی انبار راک فلز؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنایع مختلف ، قفسه بندی یکی از اجزای جدانشدنی هر صنعتی به شمار می رود. قراردادن و چیدمان کالاها در انبار و یا سوله بدون قفسه بندی انبار بی معنی خواهد بود.حال نکته حائز اهمیت این است که بدانیم با توجه به وسعت انبار و نوع کالاهای موجود چه نوع قفسه بندی انبار رابه کارببندیم که حداکثر صرفه جویی درهزینه قفسه بندی را داشته باشد و ضمنا باعث کاهش صدمات به کالاها ، افزایش بهره وری انبار و استفاده حداکثری از فضای انبار شود . شرکت قفسه بندی انبار راک فلز با سالها تجربه و تخصص بهترین سیستم قفسه بندی انبار را با بررسی کامل پارامتر های مختلف مانند شکل و حجم کالاها ، ابعاد دقیق انبار و بسیاری پارامتر دیگر ، به شما مشتری گرامی ارائه خواهد کرد تا بدون دغدغه و با اطمینان کامل بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا قفسه بندی فروشگاه را پیاده سازی نموده واز فضای انبار یا فروشگاه حداکثر استفاده را نمایید . راک فلز ضمن تولید و عرضه کلیه تجهیزات قفسه بندی انبار و فروشگاه  با بکارگیری تجهیزات مدرن و کارشناسان زبده  و با رعایت کلیه اصول فنی ،ایمنی و استاندارد های کیفی ، بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا فروشگاه را طراحی ، تولید و پیاده سازی مینماید .

سفارش از طریق واتساپ
جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت قفسه با ما تماس حاصل فرمایید
02166438098 09128299308