فروش قفسه انبار | قفسه بندی انبار | قفسه راک| راک فلز | قفسه بندی انبار راک خود جریان

دسته بندی : قفسه بندی انبار

 قفسه بندی انبار خود جریان به جهت ساختار ویژه خود در ردیف سیستمهای قفسه بندی انبار راک پویا قرار می گیرد که در آن پالت با استفاده از سطح شیبدار و نیروی جاذبه زمین بطور خودکار از ابتدای راهرو به سمت انتهای راهرو حرکت می کند. در واقع هر راهروی سیستم قفسه بندی خود جریان با استفاده از رولرهای تعبیه شده در طول مسیر، بعنوان یک سطح شیبدار پالتها را به ترتیب و با سرعت کنترل شده به سمت انتهای تونل هدایت می نماید، بدین ترتیب مکانیزم گذاشت و برداشت بار در این نوع سیستم قفسه بندی همواره FIFO باقی می ماند. سرعت یکنواخت و کنترل شده پالتها در طول تونل با بکارگیری رولرهای کلاچ دار امکانپذیر شده و با استفاده از ترمزها در انتهای تونلها، پالتها به راحتی متوقف می گردند. بدلیل عدم وجود راهروی فرعی و صرفا نیاز به دو راهروی اصلی جهت گذاشت و برداشت بار، بهره وری از فضا حداکثر بوده و ظرفیت ذخیره سازی در انبار به بیشترین مقدار ممکن خود می رسد. نکته حائز اهمیت دیگر آنکه، تمامی قطعات مورد نیاز جهت ساخت قفسه خود جریان از جمله رولرهای معمولی و کلاچ دار تماما تولید شرکت قفسه بندی راک فلز میباشد.

قفسه بندی انبار راک خود جریان
ویژگی ها و کاربردهای قفسه بندی انبار راک خود جریان :

 به دلیل حرکت خودکار پالتها در طول تونلهای قفسه بندی، نیاز به تردد ماشینهای گذاشت و برداشت بار در انبار همچون لیفتراک یا ریچتراک بسیار کمتر شده و تداخلات لجستیکی در انبار به طرز چشمگیری کاهش می یابد، از سوی دیگر رعایت زمانبندی ورود و خروج کالاها بر اساس اصل FIFO ، ضمن آنکه مدیریت موجودی کالاها را آسانتر می نماید، خطاهای عملیاتی را کاهش داده و به تناسب باعث صرفه جویی در زمان نیز می گردد.با در نظر داشتن شرایط برخی انبارها جهت تردد ماشینهای گذاشت و برداشت بار و محدودیتهای موجود در انبارهای مورد اشاره و همچنین ماهیت پرتوزایی یا شیمیایی برخی کالاها و لزوم حداقل تماس اپراتورها با کالاهای مذکور، استفاده از قفسه بندی خودجریان بعنوان یک راه حل ایده آل می تواند مدنظر قرار گیرد. با توجه به هزینه بالای سرمایه گذاری جهت ساخت و احداث برخی انبارها همچون سردخانه ها، بهره وری و استفاده حداکثری از فضای آنها، اولویت اصلی محسوب شده و بکارگیری سیستم خود جریان می تواند بعنوان یک راهکار مطمئن بکار گرفته شود. ضمن آنکه تردد کمتر در این نوع انبارها نیز بعنوان یک الزام محسوب شده که قفسه خود جریان در این زمینه نیز کمک موثری محسوب می شود. قفسه بندی خود جریان یک سیستم بهینه جهت نگهداری انواع کالاهای فاسد شدنی، کالاهای پر گردش و همچنین کالاهایی که نیاز به شارژ دایمی دارند، می باشد و جهت انواع بارهای پالتی، باکس پالتها و صندوقهای چوبی و.... مناسب میباشد.

 
از ویژگی های مهم قفسه بندی خود جریان راک فلز میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
 • امکان نگهداری هر نوع کالا بصورت بار واحد 
 • مدیریت خودکار موجودیها بر مبنای اصلFIFO 
 • دستیابی به حداکثر ظرفیت ممکن با حذف راهروهای فرعی
 • کاهش میزان تردد ماشین گذاشت و برداشت بار در انبار
 • کاهش خطاهای عملیاتی در انبار
 • امکان استفاده از ارتفاع، دهانه و عمق های مختلف
 • افزایش بهروری انبار
 
 
مشخصات فنی قفسه بندی انبار راک خود جریان :

قفسه بندی انبار خود جریان از فریم های پیچ و مهره ای و بازوهای افقی با قابلیت اتصال کلیپی و کاست های تغذیه خشابی تشکیل شده و عمق و ارتفاع آن قابل تغییر می باشد.فواصل مفید هر چرخ از یکدیگر 8 میلیمتر می باشد و فواصل ریلها از یکدیگر  بنا به درخواست مشتریان در قفسه بندی خود تغذیه قابل تغییر می‌باشد.در این نوع قفسه بندی انبار تمامی چرخها توسط یک شفت فلزی بر روی یک ریل جداگانه سوار می شوند و دیگر نیاز به پرچ کردن آنها نمی باشد و تعویض چرخ و ریل معیوب در قفسه بندی انباری خود جریان در کمترین زمان صورت می پذیرد. سیستم قفسه بندی انباری خود جریان تمامی چرخها با سرعت یکنواخت و بدون خرابی و یا درگیر بودن در حال گردش می باشند و میتوانند کالا را به سمت داخل و یا خارج حرکت دهند.جنس کلیه ریل های اصلی از جنس آلومینیوم می باشند و ساپورت های تحتانی از ورق ST37  می باشد. کلیه مقاطع فریم سیستم خود تغذیه پیچ و مهره ای و با قابلیت افزایش یا کاهش فواصل در کمترین زمان می باشند و مقاطع ستون بکار رفته از نوع رولفرمینگ جهت افزایش مقاومت می باشد.

 • عمق تونل حداکثر 20 متر
 • عرض دهانه 300 سانتی متر
 • حداکثر ارتفاع 11 متر
 • حداکثر قدرت تحمل بار به ازای هر پالت 2000 کیلوگرم
 •  رنگ اجزاء و قطعات قاب و اجزای آن طوسی رنگ میباشد  و رنگ بازوها نارنجی کوره ای میباشد
 

نمونه تصاویر قفسه بندی انبار راک خود جریان :
چرا قفسه بندی انبار راک فلز؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنایع مختلف ، قفسه بندی یکی از اجزای جدانشدنی هر صنعتی به شمار می رود. قراردادن و چیدمان کالاها در انبار و یا سوله بدون قفسه بندی انبار بی معنی خواهد بود.حال نکته حائز اهمیت این است که بدانیم با توجه به وسعت انبار و نوع کالاهای موجود چه نوع قفسه بندی انبار رابه کارببندیم که حداکثر صرفه جویی درهزینه قفسه بندی را داشته باشد و ضمنا باعث کاهش صدمات به کالاها ، افزایش بهره وری انبار و استفاده حداکثری از فضای انبار شود . شرکت قفسه بندی انبار راک فلز با سالها تجربه و تخصص بهترین سیستم قفسه بندی انبار را با بررسی کامل پارامتر های مختلف مانند شکل و حجم کالاها ، ابعاد دقیق انبار و بسیاری پارامتر دیگر ، به شما مشتری گرامی ارائه خواهد کرد تا بدون دغدغه و با اطمینان کامل بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا قفسه بندی فروشگاه را پیاده سازی نموده واز فضای انبار یا فروشگاه حداکثر استفاده را نمایید . راک فلز ضمن تولید و عرضه کلیه تجهیزات قفسه بندی انبار و فروشگاه  با بکارگیری تجهیزات مدرن و کارشناسان زبده  و با رعایت کلیه اصول فنی ،ایمنی و استاندارد های کیفی ، بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا فروشگاه را طراحی ، تولید و پیاده سازی مینماید .

سفارش از طریق واتساپ
جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت قفسه با ما تماس حاصل فرمایید
02166438098 09128299308