فروش قفسه انبار | قفسه بندی انبار | قفسه راک| راک فلز | قفسه دیواری فلزی

قفسه فلزی دیواری  یکی از ضروریات هر فروشگاه است که به محیط آن نظم می بخشد. قفسه فروشگاهی یک طرفه راک فلزدر دسته قفسه بندی فروشگاهی قرار دارد اما در بسیاری از سوپرمارکت ها و حتی هایپرمارکت های بزرگ نیز مورد استفاده قرار میگیرد.از این نوع قفسه فلزی حتی برای قفسه بندی انبار منزل هم میتوان استفاده نمود.این نشان از کاربرد وسیع این نوع قفسه بندی فروشگاهی دارد. قفسه فلزی یک طرفه فروشگاهی ، بسیار محکم و مقاوم بوده و برای چیدن انواع کالاها از سبک تا سنگین قابل استفاده می باشد. بنابراین خرید آن برای یک فروشگاه نیاز است.قفسه فروشگاهی دیواری ، دارای طبقه قابل تنظیم می باشد که نصب آنها بسیار ساده است  و نیاز به هیچ پیچ و مهره ای ندارد. همین امر باعث افزایش سرعت نصب می شود. بنابراین هنگام نصب آنها لازم نیست فروشگاه را تعطیل نمایید، هم چنین به هیچ ابزاری احتیاج ندارید و می توانید در حضور مشتریان و بدون ایجاد سر و صدا، به نصب و جابجایی طبقات اقدام نمایید. علاوه بر آن، می توانید ارتفاع طبقات این قفسه فروشگاهی یک طرفه را با توجه به محصولات چیده شده در آنها تغییر دهید. شما می توانید با توجه به نیاز خود و محیط فروشگاهتان، این قفسه فلزی دیواری را در ابعاد دلخواه سفارش دهید.
قفسه دیواری فلزی
ویژگی ها و کاربردهای قفسه دیواری فلزی:

مهمترین ویژگی های قفسه فروشگاهی دیواری به شرح زیر میباشد :

  • قابل استفاده در کلیه فروشگاهها و سوپرماکت های کوچک و بزرگ
  • قابل استفاده در انبار منازل
  • نصب ساده 
  • مناسب جهت کالاهای سبک و نیمه سنگین
  • امکان انتخاب ضخامت ورق کفی در هنگام سفارش با توجه به سفارش مشتریان گرامی
  • دارای طبقات قابل تنظیم
مشخصات فنی قفسه دیواری فلزی:
قفسه دیواری فلزی راک فلز، از جنس فلز بوده و دارای پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتیک است که در اثر شستشو با آب زنگ نمی زند، در نتیجه علاوه بر نظافت آسان قابل استفاده در محیط هایی با شرایط آب و هوایی متفاوت هستند. رنگ قفسه ها خنثی بوده و به بهتر دیده شدن محصولات کمک می کند. قفسه فروشگاهی دیواری قابلیت نصب انواع اکسسوری مانند رگال ها، آویزها و انواع سبدها را دارد.پایه قفسه دیواری در ارتفاع های  120و150و200و250و300 سانتیمتر و کفی  با طول های 50 و 70 و90 و عمق های 20و25و30و35و40 سانتیمتر موجود می باشد

نمونه تصاویر قفسه دیواری فلزی :
چرا قفسه بندی انبار راک فلز؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنایع مختلف ، قفسه بندی یکی از اجزای جدانشدنی هر صنعتی به شمار می رود. قراردادن و چیدمان کالاها در انبار و یا سوله بدون قفسه بندی انبار بی معنی خواهد بود.حال نکته حائز اهمیت این است که بدانیم با توجه به وسعت انبار و نوع کالاهای موجود چه نوع قفسه بندی انبار رابه کارببندیم که حداکثر صرفه جویی درهزینه قفسه بندی را داشته باشد و ضمنا باعث کاهش صدمات به کالاها ، افزایش بهره وری انبار و استفاده حداکثری از فضای انبار شود . شرکت قفسه بندی انبار راک فلز با سالها تجربه و تخصص بهترین سیستم قفسه بندی انبار را با بررسی کامل پارامتر های مختلف مانند شکل و حجم کالاها ، ابعاد دقیق انبار و بسیاری پارامتر دیگر ، به شما مشتری گرامی ارائه خواهد کرد تا بدون دغدغه و با اطمینان کامل بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا قفسه بندی فروشگاه را پیاده سازی نموده واز فضای انبار یا فروشگاه حداکثر استفاده را نمایید . راک فلز ضمن تولید و عرضه کلیه تجهیزات قفسه بندی انبار و فروشگاه  با بکارگیری تجهیزات مدرن و کارشناسان زبده  و با رعایت کلیه اصول فنی ،ایمنی و استاندارد های کیفی ، بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا فروشگاه را طراحی ، تولید و پیاده سازی مینماید .

سفارش از طریق واتساپ
جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت قفسه با ما تماس حاصل فرمایید
02166438098 09128299308