فروش قفسه انبار | قفسه بندی انبار | قفسه راک| راک فلز | استند ابزار

استند پانچی یکی از پرکاربردترین استند‌های تبلیغاتی فروشگاهی است، این استند به‌ دلیل اینکه از یک صفحه پانچ‌ شده تولید شده است به‌ این نام مطرح گردیده، قابلیت مهم این استند برخلاف دیگر استندها ایجاد آرایش‌های شخصی به‌ وسیله شاخک‌ها می‌باشد. موارد متعدد مصرف این استندها شامل استفاده در فروشگاههای پوشاک ، لوازم خانگی ، شیرینی‌فروشی‌ها و...می‌باشد. . علاوه بر استفاده در فروشگاه‌ها از این استند در محل‌های کار صنعتی و گاها خانگی نیز استفاده می‌شود، چون از آن می‌توان یک صفحه مناسب برای آویختن انواع ابزارها استفاده کرد. 
 
 
استند ابزار
ویژگی ها و کاربردهای استند ابزار :

 

از ویژگی های استند پانچی یا استند ابزار میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مورد استفاده در فروشگاههای پوشاک ، لوازم خانگی ، فروشگاه ابزار آلات ، در کارگاهها جهت نگهداری ابزار و...
  • وزن سبک و قابلیت جابجایی ساده 
  • محل شاخک ها کاملا به صورت دلخواه قابل تغییر میباشد
  • دارای ضمانت کیفی راک فلز

 

 

مشخصات فنی استند ابزار :

 

استند پانچی در دو ابعاد مختلف تولید و عرضه میگردد .در حال اول ارتفاع استند پانچی ۱۷۰ سانتی‌متر و عرض آن 100 سانتی‌متر است و در حالت دوم ارتفاع استند پانچی ۱۷۰ سانتی‌متر و عرض آن ۵۰ سانتی‌متر است. در صورت سفارش عمده ابعاد قابل سفارش نیز میباشد.


نمونه تصاویر استند ابزار :
چرا قفسه بندی انبار راک فلز؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنایع مختلف ، قفسه بندی یکی از اجزای جدانشدنی هر صنعتی به شمار می رود. قراردادن و چیدمان کالاها در انبار و یا سوله بدون قفسه بندی انبار بی معنی خواهد بود.حال نکته حائز اهمیت این است که بدانیم با توجه به وسعت انبار و نوع کالاهای موجود چه نوع قفسه بندی انبار رابه کارببندیم که حداکثر صرفه جویی درهزینه قفسه بندی را داشته باشد و ضمنا باعث کاهش صدمات به کالاها ، افزایش بهره وری انبار و استفاده حداکثری از فضای انبار شود . شرکت قفسه بندی انبار راک فلز با سالها تجربه و تخصص بهترین سیستم قفسه بندی انبار را با بررسی کامل پارامتر های مختلف مانند شکل و حجم کالاها ، ابعاد دقیق انبار و بسیاری پارامتر دیگر ، به شما مشتری گرامی ارائه خواهد کرد تا بدون دغدغه و با اطمینان کامل بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا قفسه بندی فروشگاه را پیاده سازی نموده واز فضای انبار یا فروشگاه حداکثر استفاده را نمایید . راک فلز ضمن تولید و عرضه کلیه تجهیزات قفسه بندی انبار و فروشگاه  با بکارگیری تجهیزات مدرن و کارشناسان زبده  و با رعایت کلیه اصول فنی ،ایمنی و استاندارد های کیفی ، بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا فروشگاه را طراحی ، تولید و پیاده سازی مینماید .

سفارش از طریق واتساپ
جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت قفسه با ما تماس حاصل فرمایید
02166438098 09128299308