فروش قفسه انبار | قفسه بندی انبار | قفسه راک| راک فلز | قفسه بندی فروشگاهی


 شرکت قفسه بندی راک فلز محصولات قفسه فلزی فروشگاهی خود را  علاوه بر محصولات قفسه بندی انباری در تنوع بالا و در رنگ ها و ابعاد مختلف به بازار عرضه کرده است .  قفسه فلزی فروشگاهی راک فلز دارای مواد اولیه با کیفیت ، رنگ الکترو استاتیک  ، قابلیت نصب گارد ، قابلیت نصب روشنایی ، امکان نصب لیبل و... میباشد .فروش قفسه فلزی فروشگاهی هم به صورت تک و هم به صورت عمده با قیمت عالی امکان پذیر میباشد .قفسه فلزی فروشگاهی تک قفسه در انواع قفسه فلزی فروشگاهی دیواری ، قفسه فلزی فروشگاهی خود ایستا ، قفسه فلزی فروشگاهی دو طرفه ، قفسه فلزی فروشگاهی یکطرفه ،قفسه فلزی فروشگاهی گرد ، روانه بازار میگردد . کارفرمایان گرامی ضمن تماس با کارشناسان فروش شرکت راک فلز میتوانند اطلاعات جامع و ارزشمندی را در خصوص نوع قفسه مورد نیاز با توجه به ابعاد فروشگاه و نوع کالای خود دریافت نمایند و همینطور با دریافت لیست قیمت رسمی شرکت پایین ترین هزینه قفسه بندی فلزی فروشگاهی را از کارشناسان ما دریافت نمایند .  

قفسه بندی فروشگاهی

 قفسه دیواری فلزی یا قفسه فروشگاهی دیواری نوعی از قفسه بندی فروشگاهی متداول میباشد که در فروشگاهها ، هایپر مارکت ها و سوپرمارکت ها  مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع قفسه بندی فروشگاهی به جهت اینکه به دیوار پیچ میشود امکان جابجایی ندارد اما نصب ساده و کاربردی بودن این نوع قفسه فروشگاهی باعث شده است تا در بسیاری از فروشگاهها  و حتی انبار منازل مورد استفاده قرار بگیرد

 قفسه فروشگاهی دوطرفه نوعی از قفسه بندی فروشگاهی رایج در فروشگاهها ، هایپر مارکت ها و سوپرمارکت ها  میباشد. این نوع قفسه بندی فروشگاهی به جهت نصب ساده ، کاربرد فراوان ، نظم دهی عالی به چینش کالاها و امکان طراحی و ساخت سفارشی در بسیاری از فروشگاهها و هایپرمارکت ها مورد استفاده قرار میگیرد.

قفسه گرد فروشگاهی  یا قفسه گرد خود ایستا نوعی از قفسه بندی فروشگاهی رایج در فروشگاهها ، هایپر مارکت ها و سوپرمارکت ها  میباشد. این نوع قفسه بندی فروشگاهی به جهت  کاربرد فراوان ، فضای اشغالی کم ، نظم بخشیدن به چینش انواع کالاها و امکان طراحی و ساخت سفارشی در بسیاری از فروشگاهها و هایپرمارکت ها مورد استفاده قرار میگیرد 

قفسه فروشگاهی خود ایستا یا قفسه بندی فروشگاهی کنار دیواری یکی دیگر از انواع قفسه بندی فروشگاهی میباشد .این نوع قفسه بندی فروشگاهی جهت چیدمان کالاهایی با وزن سبک و  نیمه سنگین مناسب میباشد .

قفسه آجیل  یکی دیگر از انواع قفسه بندی فروشگاهی عرضه شده در شرکت قفسه بندی راک فلز میباشد . راک فلز یهترین و جدیدترین انواع قفسه آجیل را به فروش میرساند.

قفسه حبوبات فروشگاهی یا جا حبوباتی در دو شکل بدون شیشه و با شیشه تولید میگردد . قفسه حبوبات هم به صورت یکطرفه و هم به صورت دوطرفه در شرکت قفسه بندی راک فلز تولید و به فروش میرسد.

چرا قفسه بندی انبار راک فلز؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنایع مختلف ، قفسه بندی یکی از اجزای جدانشدنی هر صنعتی به شمار می رود. قراردادن و چیدمان کالاها در انبار و یا سوله بدون قفسه بندی انبار بی معنی خواهد بود.حال نکته حائز اهمیت این است که بدانیم با توجه به وسعت انبار و نوع کالاهای موجود چه نوع قفسه بندی انبار رابه کارببندیم که حداکثر صرفه جویی درهزینه قفسه بندی را داشته باشد و ضمنا باعث کاهش صدمات به کالاها ، افزایش بهره وری انبار و استفاده حداکثری از فضای انبار شود . شرکت قفسه بندی انبار راک فلز با سالها تجربه و تخصص بهترین سیستم قفسه بندی انبار را با بررسی کامل پارامتر های مختلف مانند شکل و حجم کالاها ، ابعاد دقیق انبار و بسیاری پارامتر دیگر ، به شما مشتری گرامی ارائه خواهد کرد تا بدون دغدغه و با اطمینان کامل بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا قفسه بندی فروشگاه را پیاده سازی نموده واز فضای انبار یا فروشگاه حداکثر استفاده را نمایید . راک فلز ضمن تولید و عرضه کلیه تجهیزات قفسه بندی انبار و فروشگاه  با بکارگیری تجهیزات مدرن و کارشناسان زبده  و با رعایت کلیه اصول فنی ،ایمنی و استاندارد های کیفی ، بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا فروشگاه را طراحی ، تولید و پیاده سازی مینماید .

سفارش از طریق واتساپ
جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت قفسه با ما تماس حاصل فرمایید
02166438098 09128299308