فروش قفسه انبار | قفسه بندی انبار | قفسه راک| راک فلز | قفسه فروشگاهی دو طرفه


 

 قفسه فروشگاهی دوطرفه خود ایستا یا شلف فروشگاهی خود ایستا دو طرفه نوعی قفسه فروشگاهی جهت چیدمان کالاهای مختلف میباشد . این نوع قفسه فروشگاهی به حهت امکان طراحی و سفارشی بودن ابعاد میتواند در هر سوپرمارکت و یا فروشگاهی کوچک و بزرگی مورد استفاده قرار بگیرد.قفسه های فروشگاهی دوطرفه عموما از جنس فلز هستند و در رنگ های مختلفی تولید می شوند.  در بسیاری از فروشگاههای متوسط و بزرگ جهت پر کردن فضای میانی فروشگاه جهت چیدمان کالاها از این نوع قفسه فروشگاهی استفاده میگردد . لازم به ذکر است مشتران گرامی باید قبل از سفارش قفسه به ضخامت ورق های آن با توجه به نوع کالایی که قرار است بر روی قفسه قرار بگیرد دقت نمایند و در صورتی که وزن کالاهای مورد نظر سنگین میباشد نسبت به سفارش صفحات ضخیمتر اقدام نمایند.

 

قفسه فروشگاهی دو طرفه
ویژگی ها و کاربردهای قفسه فروشگاهی دو طرفه:

از ویژگی های قفسه فروشگاهی دوطرفه خودایستا میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دارای طبقات سفارش
  • نوع رنگ مورد استفاده جهت ستونها و کفی از نوع رنگ کوره ای الکترو استاتیک میباشد
  • مقاومت خوب در برابر رطوبت و شرایط محیطی
  • امکان سفارش کفی ها با ضخامت بالاتر وجود دارد
  • امکان نصب لیبل و گارد
  • نصب ساده و سریع
 
مشخصات فنی قفسه فروشگاهی دو طرفه:

قفسه فروشگاهی دوطرفه خودایستا با توجه به جنس و محصول مورد نظر که قرار است بر روی آن چیدمان شود دارای ابعاد و جنس های مختلفی تولید میگردد. به عنوان نمونه قفسه های قسمت پشت کانتر دارای عمق کمتر نسبت به سایر قفسه ها هستند تا تردد اپراتور یا صندوقدار دچار مشکل نگردد. همچنین کالاهایی که برای چیدمان روی این قفسه ها در نظر گرفته شده عموما کالاهایی با ابعاد کوچک هستند ،پایه قفسه خود ایستا طرح جدید یا همان قفسه هایپری با ارتفاع های 1/45 و 1/75 و 2/10 و 2/40 متری تولید می شود. صفحات این نوع قفسه بندی فروشگاهی دارای پل تقویتی می باشد و حفاظ و لیبل می خورد و در طول های 90 و 70 سانت و در عرض های 20 و 25 و 30 و 35 و 40 سانت تولید می شود.صفحات  پشت به صورت کامل در نظر گرفته میشود لذا میتوان با نظر مشتری تعداد صفحات را کاهش داد.شایان ذکر می باشد صفحه اول بدلیل اینکه روی پایه قرار می گیرد باید حتما عمق 40 باشد مابقی طبقات طبق نظر مشتری قابل تغییر می باشد.


نمونه تصاویر قفسه فروشگاهی دو طرفه :
چرا قفسه بندی انبار راک فلز؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنایع مختلف ، قفسه بندی یکی از اجزای جدانشدنی هر صنعتی به شمار می رود. قراردادن و چیدمان کالاها در انبار و یا سوله بدون قفسه بندی انبار بی معنی خواهد بود.حال نکته حائز اهمیت این است که بدانیم با توجه به وسعت انبار و نوع کالاهای موجود چه نوع قفسه بندی انبار رابه کارببندیم که حداکثر صرفه جویی درهزینه قفسه بندی را داشته باشد و ضمنا باعث کاهش صدمات به کالاها ، افزایش بهره وری انبار و استفاده حداکثری از فضای انبار شود . شرکت قفسه بندی انبار راک فلز با سالها تجربه و تخصص بهترین سیستم قفسه بندی انبار را با بررسی کامل پارامتر های مختلف مانند شکل و حجم کالاها ، ابعاد دقیق انبار و بسیاری پارامتر دیگر ، به شما مشتری گرامی ارائه خواهد کرد تا بدون دغدغه و با اطمینان کامل بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا قفسه بندی فروشگاه را پیاده سازی نموده واز فضای انبار یا فروشگاه حداکثر استفاده را نمایید . راک فلز ضمن تولید و عرضه کلیه تجهیزات قفسه بندی انبار و فروشگاه  با بکارگیری تجهیزات مدرن و کارشناسان زبده  و با رعایت کلیه اصول فنی ،ایمنی و استاندارد های کیفی ، بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا فروشگاه را طراحی ، تولید و پیاده سازی مینماید .

سفارش از طریق واتساپ
جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت قفسه با ما تماس حاصل فرمایید
02166438098 09128299308