فروش قفسه انبار | قفسه بندی انبار | قفسه راک| راک فلز | استند میوه


استند میوه راک فلز از جنس گالوانیزه  بوده  و به‌ دلیل عدم زنگ‌ زدگی و هم‌ چنین استحکام ومقاومت بالای فلزی گالوانیزه ضخیم در مقابل رطوبت، آسیب‌دیدگی می‌باشد، علاوه بر استفاده از ورق‌های گالوانیزه در تولید این استند میوه، پوشش رنگ کوره‌ای یا الکترواستاتیک نیز ضریب اطمینان کاربر این استند را بالا برده است. سبد این استند از پلاستیک درجه یک نشکن در رنگ‌های سبز ، قرمز و نارنجی به دلخواه شما تولید می‌گردد. از استند میوه جهت چینش انواع میوه‌های تابستانی و زمستانی میتوان استفاده کرد و زیبایی خاصی به فروشگاه و میوه‌های شما می‌دهد.

 
استند میوه
ویژگی ها و کاربردهای استند میوه:

جنس بدنه‌ی استند میوه راک فلز از فلز با پوشش ضد زنگ است و می‌توان این استند‌ها را به‌ صورت افقی کنار هم چید تا بتوان از فضای موجود بهترین استفاده را برد. نوع قفسه‌ بندی و دکوراسیون فروشگاه‌ها امروزه از اهمیت زیادی برخوردار نیباشد و تنها افرادی موفق هستند که خود را طبق استاندارد‌های زمانه تغییر می‌دهند، هزینه‌های قفسه‌ بندی در مقابل رشد فروش بسیار ناچیز است. از این استند می‌توان برای سبزی‌ فروشی‌ها نیز استفاده کرد، از آنجایی که سبدهای این استند دارای عمق زیادی نمی‌باشند میوه ها و سبزی ها مانند سایرقفسه‌ بندی‌های قدیمی فاسد نمی‌شوند.

  از ویژگی های مهم استند میوه راک فلز میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دارای بدنه ضد زنگ و از جنس گالوانیزه
  • دارای استحکام بالا
  • تولید شده در رنگ های سبز و قرمز و نارنجی
  • زیبا و با کیفیت
  • دارای سبد های پلاستیک نشکن
مشخصات فنی استند میوه:

مشخصات فنی استند میوه  :

تعداد طبقه: 4 طبقه , 5 طبقه
تعداد سبد :5 سبده و 8 سبده
طول : 60 سانتی متر و 90 سانتیمتر
عرض: 40 سانتی متر و 60 سانتیمتر
ارتفاع: 170سانتیمتر
ابعاد سبد: 60*40 سانتیمتر
جنس استند: گالوانیزه
جنس سبد: پلاستیک درجه یک نشکن
ظرفیت هر سبد :28 کیلوگرم
 

 

 

 

نمونه تصاویر استند میوه :
چرا قفسه بندی انبار راک فلز؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنایع مختلف ، قفسه بندی یکی از اجزای جدانشدنی هر صنعتی به شمار می رود. قراردادن و چیدمان کالاها در انبار و یا سوله بدون قفسه بندی انبار بی معنی خواهد بود.حال نکته حائز اهمیت این است که بدانیم با توجه به وسعت انبار و نوع کالاهای موجود چه نوع قفسه بندی انبار رابه کارببندیم که حداکثر صرفه جویی درهزینه قفسه بندی را داشته باشد و ضمنا باعث کاهش صدمات به کالاها ، افزایش بهره وری انبار و استفاده حداکثری از فضای انبار شود . شرکت قفسه بندی انبار راک فلز با سالها تجربه و تخصص بهترین سیستم قفسه بندی انبار را با بررسی کامل پارامتر های مختلف مانند شکل و حجم کالاها ، ابعاد دقیق انبار و بسیاری پارامتر دیگر ، به شما مشتری گرامی ارائه خواهد کرد تا بدون دغدغه و با اطمینان کامل بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا قفسه بندی فروشگاه را پیاده سازی نموده واز فضای انبار یا فروشگاه حداکثر استفاده را نمایید . راک فلز ضمن تولید و عرضه کلیه تجهیزات قفسه بندی انبار و فروشگاه  با بکارگیری تجهیزات مدرن و کارشناسان زبده  و با رعایت کلیه اصول فنی ،ایمنی و استاندارد های کیفی ، بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا فروشگاه را طراحی ، تولید و پیاده سازی مینماید .

سفارش از طریق واتساپ
جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت قفسه با ما تماس حاصل فرمایید
02166438098 09128299308