فروش قفسه انبار | قفسه بندی انبار | قفسه راک| راک فلز | قفسه بندی انبار راک

دسته بندی : قفسه بندی انبار

قفسه بندی انبار راک یا قفسه بندی انبار راک نیمه سنگین یکی از انواع قفسه بندی انبار میباشد که جهت انباشت و تجهیز انبار با کالاهای سبک  و نیمه سنگین مناسب میباشد .روش گذاشت و برداشت کالا در این نوع قفسه انبار به صورت دستی میباشد.قفسه‌ بندی راک بر اساس عوامل بسیار زیادی طراحی و ساخته می‌شود، از وزن کالا تا میزان فضای در دسترس ، نوع کالا ذخیره شده و ...می‌تواند در انتخاب نوع قفسه‌ بندی راک موثر باشد. قفسه راک سبک  و نیمه سنگین از لحاظ حد تحمل وزن کالا نسبت به سایر انواع قفسه بندی راک پایینتر است اما پرکاربردترین نوع قفسه‌ بندی راک میباشد، اجزای اصلی قفسه بندی راک شامل بازو، پایه و صفحه نگهدارنده به‌شکل‌های پالت و پانل است.

 

قفسه بندی انبار راک
ویژگی ها و کاربردهای قفسه بندی انبار راک:

 

از قفسه بندی انباری راک میتوان در انبار های صنعتی کوچک و متوسط که می توان عملیات گذاشت و برداشت کالا را به صورت دستی انجام داد استفاده نمود. قفسه های راک به کار رفته در انبارها فروشگاه ها و کارخانجات صنعتی باید وزن کالاهای سبک و نیمه سنگین را تحمل کند  از این روی معمولا جنس به کار رفته  در این قفسه ها از فولا و یا فلزهای بسیار مقاوم ساخته می شود.

از ویژگی های مهم قفسه بندی راک نیمه سنگین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- استحکام بالا و نصب ساده

- قابلیت گسترش قفسه با توجه به ابعاد سالن یا انبار

- امکان گذاشت و برداشت ساده کالا ها

- ابعاد قفسه راک کاملا قابل سفارش میباشد

 

 
مشخصات فنی قفسه بندی انبار راک:

 

بازو‌ها و پایه‌های راک نیمه‌ سنگین دارای ضخامت 0.9 ، 1.25و1.5میلی‌متر و ابعاد مختلف می‌باشد. طول استاندارد بازو راک نیمه‌ سنگین 100و150و200 سانتی‌متر و ارتفاع استاندارد پایه راک نیمه‌ سنگین 200 سانتی متر ،250 سانتی متر و 300 سانتی‌متر است. قفسه بندی انبار راک‌ نیمه‌ سنگین می‌تواند تا 200 کیلوگرم را در هر طبقه تحمل کند براساس آنچه گفته شد راک نیمه‌ سنگین دارای ۳ جزء اصلی ‌پانل یا صفحه، بازو و پایه می‌باشد. صفحه استاندارد تولیدی راک نیمه‌ سنگین دارای طول های 80 سانتی متر و60 سانتیمتر و عرض 50 سانتی‌متر است. رنگ بازو راک نیمه‌ سنگین نارنجی و رنگ پایه آن آبی رنگ می‌باشد.


نمونه تصاویر قفسه بندی انبار راک :
چرا قفسه بندی انبار راک فلز؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنایع مختلف ، قفسه بندی یکی از اجزای جدانشدنی هر صنعتی به شمار می رود. قراردادن و چیدمان کالاها در انبار و یا سوله بدون قفسه بندی انبار بی معنی خواهد بود.حال نکته حائز اهمیت این است که بدانیم با توجه به وسعت انبار و نوع کالاهای موجود چه نوع قفسه بندی انبار رابه کارببندیم که حداکثر صرفه جویی درهزینه قفسه بندی را داشته باشد و ضمنا باعث کاهش صدمات به کالاها ، افزایش بهره وری انبار و استفاده حداکثری از فضای انبار شود . شرکت قفسه بندی انبار راک فلز با سالها تجربه و تخصص بهترین سیستم قفسه بندی انبار را با بررسی کامل پارامتر های مختلف مانند شکل و حجم کالاها ، ابعاد دقیق انبار و بسیاری پارامتر دیگر ، به شما مشتری گرامی ارائه خواهد کرد تا بدون دغدغه و با اطمینان کامل بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا قفسه بندی فروشگاه را پیاده سازی نموده واز فضای انبار یا فروشگاه حداکثر استفاده را نمایید . راک فلز ضمن تولید و عرضه کلیه تجهیزات قفسه بندی انبار و فروشگاه  با بکارگیری تجهیزات مدرن و کارشناسان زبده  و با رعایت کلیه اصول فنی ،ایمنی و استاندارد های کیفی ، بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا فروشگاه را طراحی ، تولید و پیاده سازی مینماید .

سفارش از طریق واتساپ
جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت قفسه با ما تماس حاصل فرمایید
02166438098 09128299308