فروش قفسه انبار | قفسه بندی انبار | قفسه راک| راک فلز | قفسه بندی انبار راک دوبل


 قفسه بندی انبار پالت راک دوبل یا Double Deep Racking به نوعی پیکره بندی قفسه بندی انبار پالت راک گفته می شود که در آن دو سیستم قفسه بندی انبار استاندارد پالت راک صنعتی پشت به پشت هم قرار گرفته باشد . در این صورت عمق قرارگیری کالاها دو برابر شده و از فضای انبار استفاده بیشتری میشود.این نوع سیستم قفسه بندی انبار امکان ذخیره سازی متراکم تر کالا ها را فراهم می آوردو بدین شکل فضاهای ارزشمند انبار ها کمتر به هدر میرود.گذاشت و برداشت کالاها در این نوع سیستم قفسه بندی فلزی کاملا ماشینی بوده و جهت انباشت کالاهای سنگین و نیمه سنگین مناسب میباشد.

 قفسه بندی پالت راک دوبل
 
انعطاف پذیری سازه
سیستم قفسه بندی انبار پالت راک صنعتی با عمق دو برابر میتواند به سادگی با در کنار هم قراردادن دو سیستم قفسه بندی انبار پالت راک معمولی و بدون اینکه نیاز به تجهیزات خاص بیشتری باشد پیاده سازی شود .لذا از انعاف پذیری بالایی برخوردار میباشد.
 
افزایش تراکم ذخیره سازی
این نوع سیستم قفسه بندی انبار با استفاده  بیشتر از فضای انبار امکان افزایش تراکم بار را با هزینه پایینتری نیسبت به برخی سیستم های قفسه بندی دیگر فراهم می آورد.
 
سادگی برپایی و تعمیر و نگهداری
 نصب این سیستم قفسه بندی انبار صنعتی به جهت استفاده از تجهیزات استاندارد قفسه بندی پالت راک و عدم نیاز به تجهیزات پیچیده ، نسبتا آسان بوده و در کمترین زمان ممکن قابل بهره برداری میباشد .
 
دستری ساده تر به کالاهای با تاریخ انقضا نزدیکتر:
سیستم  قفسه بندی انبار راک صنعتی عمیق  اجازه می دهد تا اقلامی با تاریخ انقضا نزدیکتر در قسمت جلویی قفسه قرار بگیرند و کالاهای تازه تر که تاریخ انقضاء آنها دیرتر است در پشت قفسه قرار بگیرند و بنابراین در هنگام استفاده کالاهایی که جلوتر هستند زودتر مورد استفاده قرار بگیرند .
 
قفسه بندی پالت راک عمیق
سایر مزایای قفسه بندی راک صنعتی با عمق دوبل:
  •  استفاده حد اکثری از فضای انبار 
  • با کاهش تعداد راهروها ، میزان فضای کف که می توانید برای ذخیره سازی استفاده کنید بسیار افزایش می یابد.
  • میزان آسیب های احتمالی به کالاها را کاهش دهید
  • سطوح بالای ذخیره سازی را می توان به ریل های راهنما مجهز کرد تا به رانندگان در مکان یابی پالت ها کمک کند و خطر خطا و آسیب تصادفی را کاهش دهد.
  • به 50٪ از پالت های خود دسترسی فوری خواهید داشت.
  • دستیابی به سطح بالایی از بهره وری
  • پالت ها را می توان به سرعت منطبق بارگیری و تخلیه کرد.
 

برچسب ها:

چرا قفسه بندی انبار راک فلز؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنایع مختلف ، قفسه بندی یکی از اجزای جدانشدنی هر صنعتی به شمار می رود. قراردادن و چیدمان کالاها در انبار و یا سوله بدون قفسه بندی انبار بی معنی خواهد بود.حال نکته حائز اهمیت این است که بدانیم با توجه به وسعت انبار و نوع کالاهای موجود چه نوع قفسه بندی انبار رابه کارببندیم که حداکثر صرفه جویی درهزینه قفسه بندی را داشته باشد و ضمنا باعث کاهش صدمات به کالاها ، افزایش بهره وری انبار و استفاده حداکثری از فضای انبار شود . شرکت قفسه بندی انبار راک فلز با سالها تجربه و تخصص بهترین سیستم قفسه بندی انبار را با بررسی کامل پارامتر های مختلف مانند شکل و حجم کالاها ، ابعاد دقیق انبار و بسیاری پارامتر دیگر ، به شما مشتری گرامی ارائه خواهد کرد تا بدون دغدغه و با اطمینان کامل بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا قفسه بندی فروشگاه را پیاده سازی نموده واز فضای انبار یا فروشگاه حداکثر استفاده را نمایید . راک فلز ضمن تولید و عرضه کلیه تجهیزات قفسه بندی انبار و فروشگاه  با بکارگیری تجهیزات مدرن و کارشناسان زبده  و با رعایت کلیه اصول فنی ،ایمنی و استاندارد های کیفی ، بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا فروشگاه را طراحی ، تولید و پیاده سازی مینماید .

سفارش از طریق واتساپ
جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت قفسه با ما تماس حاصل فرمایید
02166438098 09128299308