فروش قفسه انبار | قفسه بندی انبار | قفسه راک| راک فلز | قفسه بندی انبار لانگ اسپن


 قفسه بندی انبار لانگ اسپن چیست و چه کاربردهایی دارد؟

قفسه بندی انبار لانگ اسپن   (Long Span Racking) یا قفسه بندی راک با دهانه عریض  نوعی سیستم قفسه بندی انبار کاملاً کاربردی برای هر مرکز ذخیره سازی انبار است که به دنبال گزینه ای انعطاف پذیر و ارزان برای بارگیری دستی کالاهای سنگین و بزرگ در انبارهای با ابعاد نسبتا بزرگ میباشد.قفسه بندی با دهانه عریض  یا لانگ اسپن  ، می تواند به راحتی متناسب با نیازهای مشتریان گرامی  ،تنظیم ، سازگار و نصب گردد . پیاده سازی قفسه بندی صنعتی لانگ اسپن سریع و آسان است ، بنابراین از اختلال در گردش کار مجموعه میکاهد.
قفسه بندی لانگ اسپن
 
کاربردهای قفسه بندی انبار لانگ اسپن
قفسه بندی کفپوشدار لانگ اسپن جهت نگهداری کالا های حجیمی به کار میروند که به صورت دستی قابل حمل هستند. معمولا در داروخانه ها، فروشگاه ها، قطعات یدکی، بیمارستان ها و جاهایی که حجم انبوهی از بارهای نسبتا سبک نگهداری میشوند بکار میرود. قفسه بندی فلزی لانگ اسپن قابلیت استفاده از لیفتراک را ندارد و فقط مناسب انبارهایی است که بارگذاری کالاها در آن به صورت دستی انجام میپذیرد.
 
مشخصات فنی قفسه بندی لانگ اسپن
قفسه بندی لانگ اسپن راک فلز از جنس فلز تولید شده است. این قفسه بندی از کف پوش، ستون، مهاربند ضربدری و افقی، کفی ستون، پیچ و مهره و قفل اطمینان تشکیل میشود و به دو گروه سبک و نیمه سنگین از نظر میزان تحمل بار تقسیم می شود. رنگ استاندارد بازوهای طبقات نارنجی، رنگ استاندارد ستون، کفی ستون، مهاربندها و کف پوش طوسی و اتصالات این قفسه بندی شامل قفل اطمینان، پیچ و مهره، گالوانیزه می باشد.
 
قفسه بندی لانگ اسپن
 
مشخصات فنی قفسه بندی لانگ اسپن:
  •  ارتفاع قفسه بندی: 198سانتیمتر-244سانتیمتر-300سانتیمتر-457 سانتیمتر
  •  دهانه قفسه بندی: 117سانتیمتر-135سانتیمتر-155سانتیمتر-270 سانتیمتر
  • عمق قفسه بندی: 50سانتیمتر-60سانتیمتر-70سانتیمتر-80سانتیمتر-90سانتیمتر-120 سانتیمتر
  •  حداکثر قدرت تحمل بار هر طبقه 500 کیلوگرم
  •  حداکثر قدرت حمل هر دهانه8000 کیلوگرم
  • عرض کف پوش قفسه بندی: 28سانتیمتر-38 سانتیمتر
  • عمق کف پوش قفسه بندی: 50سانتیمتر-60سانتیمتر-80سانتیمتر-90سانتیمتر-110سانتیمتر

مزایای قفسه بندی انبار لانگ اسپن

قفسه بندی لانگ اسپن شرکت راک فلز دارای وزن کمتری نسبت به قفسه بندی سنگین است و یک نوع قفسه بندی انبار سبک است که یک ویژگی اقتصادی به حساب می آید زیرا باعث کمتر شدن هزینه این قفسه میشود. در طراحی این قفسه بندی توسط شرکت قفسه بندی راک فلز امکان دسترسی آسان به تمام طبقات و بخش ها فراهم شده است و سهولت جابه جا کردن بار ها بسیار زیاد میباشد. این قفسه به علت امکان قرار دادن طبقات در ارتفاعات، یکی از بهترین راهکارها برای استفاده بهینه از فضای موجود و افزایش فضای نگهداری محصولات میباشد. به علت استفاده از پیچ و مهره برای اتصال قسمت های این قفسه، ایمنی بالایی برای کالا ها به وجود می آورد. تعداد طبقات این قفسه به ارتفاع محیط بستگی دارد.
قفسه بندی انبار
 
راک فلز  یکی از بزرگترین شرکت های پیشرو در صنعت قفسه بندی انبار بوده و بهترین سیستم های انبار داری را با توجه به معیارهای موجود تولید و پیاده سازی می نماید.

برچسب ها:

چرا قفسه بندی انبار راک فلز؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنایع مختلف ، قفسه بندی یکی از اجزای جدانشدنی هر صنعتی به شمار می رود. قراردادن و چیدمان کالاها در انبار و یا سوله بدون قفسه بندی انبار بی معنی خواهد بود.حال نکته حائز اهمیت این است که بدانیم با توجه به وسعت انبار و نوع کالاهای موجود چه نوع قفسه بندی انبار رابه کارببندیم که حداکثر صرفه جویی درهزینه قفسه بندی را داشته باشد و ضمنا باعث کاهش صدمات به کالاها ، افزایش بهره وری انبار و استفاده حداکثری از فضای انبار شود . شرکت قفسه بندی انبار راک فلز با سالها تجربه و تخصص بهترین سیستم قفسه بندی انبار را با بررسی کامل پارامتر های مختلف مانند شکل و حجم کالاها ، ابعاد دقیق انبار و بسیاری پارامتر دیگر ، به شما مشتری گرامی ارائه خواهد کرد تا بدون دغدغه و با اطمینان کامل بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا قفسه بندی فروشگاه را پیاده سازی نموده واز فضای انبار یا فروشگاه حداکثر استفاده را نمایید . راک فلز ضمن تولید و عرضه کلیه تجهیزات قفسه بندی انبار و فروشگاه  با بکارگیری تجهیزات مدرن و کارشناسان زبده  و با رعایت کلیه اصول فنی ،ایمنی و استاندارد های کیفی ، بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا فروشگاه را طراحی ، تولید و پیاده سازی مینماید .

سفارش از طریق واتساپ
جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت قفسه با ما تماس حاصل فرمایید
02166438098 09128299308