فروش قفسه انبار | قفسه بندی انبار | قفسه راک| راک فلز | قفسه پیچ و مهره ای

دسته بندی : قفسه بندی انبار

قفسه پیچ و مهره ای یا قفسه طوسی یکی از رایج ترین انواع قفسه بندی انبار میباشد . این نوع قفسه بندی انبار به جهت نصب ساده و کاربرد زیاد مدتهاست که جهت قفسه بندی انبار های با متراژ کوچک و متوسط مورد استفاده قرار میگیرد .قفسه بندی پیچ و مهره ای قابلیت استفاده در انبارهای ملزومات، قطعات یدکی و انبارهای مواد اولیه را دارا می‌باشد ضمنا بارگذاری کالا در انواع سیستم های قفسه بندی انبار پیچ و مهره ای بصورت دستی انجام می‌گیرد. قفسه بندی انبار پیچ و مهره ای از نبشی و صفحه قفسه، که به وسیله پیچ و مهره به یکدیگر متصل می‌گردند تشکیل شده و به صورت تک ردیف یا دوبل در چندین طبقه قابل اجرا می‌باشد .نوع نبشی با توجه به ارتفاع کل سیستم و تعداد طبقات اصلی قفسه بندی تعیین می‌گردد. این نوع قفسه بندی انبار دارای اجزایی از قبیل، ورق پشت و بغل، لبه جلو، جاکارتی، مقسم، پلاک راهنما و... می‌باشد .قفسه بندی انباری پیچ و مهره ای به دو شکل کلی قفسه بندی انباری پیچ و مهره ای سبک و قفسه بندی انباری پیچ و مهره ای سنگین تولید و اجرا می گردد.قفسه طوسی راک فلز یکی از تولید کنندگان و عرضه کنندگان انواع تجهیزات قفسه پیچ و مهره ای میباشد.

قفسه پیچ و مهره ای
ویژگی ها و کاربردهای قفسه پیچ و مهره ای:

 

قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک مزایای بسیاری دارد که از جمله مهمترین مزیت های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  •   امکان خرید این قفسه ها در ارتفاع سفارشی وجود خواهد داشت
  •  نصب این قفسه ها بسیار ساده است و به راحتی می توانید در هر محلی نسبت به نصب اقدام نمایید حتی در انبار منازل هم میتوان آن را به سادگی برپا کرد.
  •  این قفسه ها امکان دسترسی ساده ای دارند و به راحتی می توانید به اجناس خود دسترسی داشته باشید.
  •  امکان باز و بسته کردن مجدد آن در مراکز متفاوت وجود خواهد داشت و تنها در عرض چند دقیقه امکان جابجایی آن وجود خواهد داشت
مشخصات فنی قفسه پیچ و مهره ای:
 
مشخصات فنی قفسه پیچ و مهره ای به شرح زیر میباشد:
 
  • قفسه پیچ‌و‌مهره‌ای  دارای ابعاد استاندارد به طول‌های 70و80و95 سانتی‌مترمیباشد 
  • قفسه پیچ ومهره ای دارای عرض‌های 20و30و40و50و60 سانتی‌متر میباشد
  • قفسه پیچ و مهره ای در ارتفاع‌های 2و2.5و3‌متر قابل سفارش میباشد
  • تعداد طبقات قفسه پیچ و مهره ای قابل سفارش میباشد
  • ضخامت ورق به کاررفته در قفسه پیچ و مهره ای قابل سفارش میباشد

 


نمونه تصاویر قفسه پیچ و مهره ای :
چرا قفسه بندی انبار راک فلز؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنایع مختلف ، قفسه بندی یکی از اجزای جدانشدنی هر صنعتی به شمار می رود. قراردادن و چیدمان کالاها در انبار و یا سوله بدون قفسه بندی انبار بی معنی خواهد بود.حال نکته حائز اهمیت این است که بدانیم با توجه به وسعت انبار و نوع کالاهای موجود چه نوع قفسه بندی انبار رابه کارببندیم که حداکثر صرفه جویی درهزینه قفسه بندی را داشته باشد و ضمنا باعث کاهش صدمات به کالاها ، افزایش بهره وری انبار و استفاده حداکثری از فضای انبار شود . شرکت قفسه بندی انبار راک فلز با سالها تجربه و تخصص بهترین سیستم قفسه بندی انبار را با بررسی کامل پارامتر های مختلف مانند شکل و حجم کالاها ، ابعاد دقیق انبار و بسیاری پارامتر دیگر ، به شما مشتری گرامی ارائه خواهد کرد تا بدون دغدغه و با اطمینان کامل بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا قفسه بندی فروشگاه را پیاده سازی نموده واز فضای انبار یا فروشگاه حداکثر استفاده را نمایید . راک فلز ضمن تولید و عرضه کلیه تجهیزات قفسه بندی انبار و فروشگاه  با بکارگیری تجهیزات مدرن و کارشناسان زبده  و با رعایت کلیه اصول فنی ،ایمنی و استاندارد های کیفی ، بهترین سیستم قفسه بندی انبار یا فروشگاه را طراحی ، تولید و پیاده سازی مینماید .

سفارش از طریق واتساپ
جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت قفسه با ما تماس حاصل فرمایید
02166438098 09128299308